Учасники

RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017
Перша в Україні міжнародна спеціалізована виставка індустрії рітейлу та девелопменту пройде в Києві на НСК «Олімпійський» 6 і 7 квітня 2017 року

 

Асоціація рітейлерів України запрошує представників компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, брокерів і консультантів, компаній сегменту b2b на першу міжнародну спеціалізовану виставку індустрії рітейлу та девелопменту – RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017.

У  Національному спорткомплексі «Олімпійський» (Київ, вул. Велика Васильківська, 55) на два дні зберуться перші особи – власники, топ-менеджмент і лінійні керівники – лідерів ринку роздрібної торгівлі і комерційної нерухомості України та інших країн, серед яких Польща, Біларусь, Франція, Німеччина, Австрія, Швеція, Росія, Казахстан, Грузія, Туреччина, Єгипет.

На RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017 буде представлено понад 100 проектів усіх сфер бізнесу, що мають відношення до роздрібної торгівлі: девелоперські та брокерські компанії, консультанти і підприємства b2b,

Представники девелоперів презентують свої діючі та майбутні проекти, розкажуть про плани щодо розвитку ТРЦ, інноваційні методи залучення відвідувачів і підвищення конверсії, співпраці з орендарями.

Брокери і консультанти ознайомлять із новими пропозиціями і можливостями розвитку рітейлу в Україні та інших країнах.

Представники b2b-компаній презентують рішення для рітейлу та девелопменту, спрямовані на підвищення ефективності роботи, залучення клієнтів, збільшення конверсії, зниження витрат і підвищення екологічності.

RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017 відбуватиметься у двох форматах: крім експозони, паралельно з виставкою будуть проходити конференції за участю провідних фахівців сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості. На цих конференціях будуть презентовані кейси від найуспішніших українських і зарубіжних рітейл-компаній, обговорені актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовані ключові тенденції та очікування на найближчі роки.

RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017 – унікальна можливість зустріти старих і знайти нових друзів, налагодити бізнес-комунікацію і укласти договори, ознайомитися з досвідом найуспішніших компаній, інноваціями і оригінальними маркетинговими акціями.

Чекаємо вас на RETAIL&DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2017!

Реєстрація за посиланням - ТУТ!

Більш детальна інформація  - ТУТ!