Учасники

Конференція з подвійною користю від Sitecore

Розробники Sitecore Ukraine розкажуть про технології, інструменти та  власний досвід роботи з платформою

 

Подія: Перша  конференція від  Sitecore розробників
Для кого: розглянуті теми будуть цікаві та корисні інженерам, які займаються веб-розробкою та інженерам, що працюють на платформі Sitecore.
Де: I coworking hub, вул. Чернишевського 37, Дніпро, Україна.
Коли: 1 квітня 2017, 10:00

Основне завдання: У учасників буде можливість почути безпосередньо від провідних розробників і керівників напрямків компанії про нові технології в веб-розробці. Враховуючи технічну спрямованість конференції - всі розглянуті ідеї можна використовувати в роботі незалежно від того чи вже використовують розробники платформу, чи тільки планують. Необхідне "підвищення кваліфікації" буде нести в собі соціально корисне завдання.

Особливість: виручені кошти від продажу квитків будуть спрямовані на практичне поліпшення екології - озеленення міста.

Квитки:

Придбати квиток на захід має можливість кожний. Але в першу чергу це професіонали, які зацікавлені в отриманні нових знань і навичок, а саме веб-розробники, які:
- працюють безпосередньо з платформою Sitecore;
- чули про платформу і зацікавлені дізнатися про можливості використання;
- працюють на інших платформах, бажають професійно розвиватись;

Продаж квитків стартує з середини лютого і триватиме безпосередньо до дати заходу. У перших учасників буде можливість придбати квитки по акції early birds. Новини про знижки та спеціальні пропозиції можна відслідковувати на наших сторінках у соціальних мережах.

Про компанію: Sitecore Ukraine є частиною датської компанії Sitecore A/S, яка розробляє власну платформу управління досвідом клієнтів - Sitecore Experience Platform. За допомогою Sitecore® Experience Platform ™ маркетологи мають доступ до інформації про персональний досвід взаємодії з кожним клієнтом, стираючи межі між каналами взаємодії. Побудова бізнесу з використанням Sitecore® Experience Platform ™ дозволяє сформувати цінні взаємовідносини з кожним клієнтом і завойовувати увагу клієнтів на тривалий період часу.

Більш ніж 4,000 лідируючих світових брендів, включаючи American Express, Carnival Cruise Lines, EasyJet і L'Oréal довіряють Sitecore. Для розробників платформа цінна тим, що дозволяє концентруватися на вирішенні бізнес-завдань і легко інтегрувати інформацію з різних каналів.
Sitecore Ukraine була заснована в 2004 в Дніпропетровську.

#scsaturday2017 #gogreen

https://sitecoresaturday.com/