Учасники

Де знайти інвестора? Як розвивати бізнес-проект світового рівня? Які інновації використовувати? Українські та ізраїльські підприємці зберуться на дводенній міжнародній виставці у країні стартапів. 18-19 березня у Тель-Авіві відбудеться IUA Innovation Expo 2018. 

Подія стане комунікаційною платформою для ефективнішої бізнесової співпраці між Україною та Ізраїлем, а також майданчиком для обміну досвідом із залучення інновацій. 

Упродовж двох днів підприємці, новатори, бізнес-ангели, інвестори, венчурні капіталісти та інші гравці ринку, які розвивають стартапи в Ізраїлі та Україні, зберуться у Тель-Авіві, аби поділитися стратегічними проектами, практичними кейсами, історіями успіху та провалами. 

На учасників чекають виступи понад 25 спікерів, серед яких: винахідник флешки Дов Моран, Ігор Рябенький, Денис Гурський з SocialBoost, Боаз Інбал з Wix.com, Дмитро Овчаренко з ALCOR та інші. 

Організатором Innovation Expo 2018 є Ізраїльсько-український альянс. Це міжнародна професійна мережа, яка надає якісні стратегічні можливості для співпраці компаній та організацій в Ізраїлі та Україні, залучаючи бізнес-спільноти обох країн.

«Формат передбачає B2B. Кожен підприємець на Innovation Expo 2018 отримає контакти потенційних партнерів і клієнтів, зустрінеться з ізраїльськими та українськими експертами і підприємцями і особисто познайомиться з їхніми кейсами», - говорить генеральна директорка Ізраїльсько-українського альянсу Анна Жарова. 

Програма включає відкриті сесії з основними доповідачами, пленарні засідання з інвесторами з обох країн, TED-марафон від  ізраїльських та українських стартапів, екскурсію до інноваційного центру Taglit-Birthright, зустрічі із засновниками UTEW, знайомство з екосистемою інновацій Тель-Авіва, закритий прийом з іноземними інвесторами, представниками топ-бізнесу та уряду тощо.

“Ми ставимо перед собою досить амбітні цілі - зібрати профільних учасників зі стартап-екосистеми України та Ізраїлю, з унікальним бекграундом і нестандартними поглядами, об'єднати їх в неформальному середовищі для спілкування, обміну досвідом та глобальної синергії. Я переконана, що Innovation EXPO стане дійсно глобальним майданчиком для отримання практичної експертизи і безцінних порад від експертів світового рівня, розширення мережі контактів і реалізації нових можливостей та виведе ІТ і стартап-галузь України на новий рівень", - говорить Олена Новгородська, співорганізатор Israeli Ukrainian Innovation EXPO.

Реєструйтеся на Innovation Expo 2018 тут: http://iualliance.com/#register
Місце проведення: Тель-Авівська фондова біржа, Ахузат Байт, 2, Тель-Авів-Яффо 

Innovation Expo ставить на меті налагодження тісних довгострокових стосунків на рівні бізнес естеблішменту обох країн. Поглиблене вивчення потреб ізраільського ринку інформаційних технологій надає можливість українському бізнесу переорієнтувати власні потужності і сформувати нові моделі партнерськіх відносин, а також надати поштовх для розвитку вузькогалузевих ініціатив. Спільне партнерство загалом надасть досвід успішного виконання проектів українським компаніям і збільшить конкурентноспроможність та імідж українського бізнесу ІТ технологій. 

Таким чином, налагодження українсько-ізраельських бізнес стосунків спровокує культурно-соціальні зв’язки і допоможе на дисятиріччя сформувати осередки обміну досвідом в різних галузях життя в обох країн. 

Детальна програма заходу доступна за посиланням, а зі списком компаній, що вже підтвердили свою участь, можливо ознайомитись тут.

Асоціація «ІТ України» є партнером виставки та організовує делегацію від України. Участь у делегації надає можливість відвідування закритих заходів та суттєву знижку на квитки. Розмір знижки залежатиме від кількості учасників делегації.

Якщо ви зацікавленні цією можливістю та хочете взяти участь у складі делегації – будь ласка, зареєструйтесь за посиланням.