Учасники

СТЕМ-КОАЛІЦІЯ запрошує представників технологічних компаній та університетів взяти участь у Форумі «Жіноче лідерство в STEM компаніях» (надалі – Форум). Захід  відбудеться 06 березня 2018 року в містечку інновацій та технологій UNIT city. Форум проводиться за підтримки Accountability Fund, що виконується Посольством Королівства Нідерландів в Україні. Партнер заходу – Асоціація «ІТ України».

В рамках Форуму буде презентовано унікальний проект «Технологічний Пакт з розвитку жінок в STEM-компаніях», що спрямований на розвиток жіночого лідерства в технологічних компаніях та університетах. Адже на сьогоднішній день, в Україні та глобально жінки в STEM- галузях складають близько 21-23%, а на керівних посадах їх ще менше.

Технологічний пакт є унікальним документом для України та Європи, мета якого - консолідувати зусилля навчальних закладів і компаній для підтримки жінок в технологічній сфері та сприяння розкриттю їх потенціалу. Підписуючи документ, компанії та ВНЗ зобов’язуються підтримувати жінок в своїх організаціях, а саме: допомогти STEM-компаніям подолати професійні та гендерні стереотипи; створити можливості кар’єрного розвитку для жінок і популяризувати провідні технологічні компаніх в Україні, які підтримують жінок.

Також на Форумі вперше буде презентовано дослідження щодо вартості жіночого лідерства в технологічних компаніях та нову нагороду від STEM Коаліції «Краща компанія для жінок». Всі учасники матимуть унікальну можливість познайомитись із практиками вітчизняних компаній, що розвивають жіноче лідерство.

Захід буде цікавим для бізнесу, ВУЗів, експертів, медіа. Дедлайн реєстрації – 28 лютого.

 

Реєстрація за посиланням:

https://goo.gl/forms/VwGLjyyUKuUi4wTY2