Учасники

Чи любите ви вирішувати логічні задачі? А отримувати за це подарунки? А якщо це ще й загадки від Гарвардського університету?

Тоді пропонуємо Вам взяти участь у CS50 Puzzle Day 2018! Це міжнародний конкурс логічних задач, що проводиться факультетом комп’ютерних наук Гарвардського університету і особисто автором курсу CS50 Девідом Малланом. Мета заходу – дати зрозуміти, що комп’ютерна наука не полягає в програмуванні, як багато хто думає, а більше у вирішенні задач. Більш того, жодна з задачок у CS50 Puzzle Day не вимагає навичок програмування та навіть наявності комп’ютера, працює тільки чиста логіка та знання англійської мови.

Минулого року свої завдання у конкурсі надіслали 297 команд, з яких 64 були з України! З прикладами торішніх завдань можна ознайомитися тут. А більш детальну інформацію про результати, статистику команд та відео розв’язання задач дивіться тут.

У 2018 році CS50 Puzzle Day 2018 пройде з 9 по 12 березня. Взяти участь можна самотужки або зібравши команду, а також виграти цінні подарунки від Гарвардського університету та Facebook!

Давайте разом долучимось до міжнародної ініціативи!