Учасники

Битва Стартапів "Час відростити ріг" відбудеться 27 липня в Одесі

Стартапи стартапами, а у відпустку ж хочеться! А якщо поєднати приємне з корисним?! Наприклад, 27 липня відвідати найбільш сонячне місто України Одесу та взяти участь у дев'ятій Битві Стартапів "Час відростити ріг", виграти її, приїхати на Фінал до Києва, перемогти і там, та нарешті забрати свої $10 000, які UKRSIBBANK BNP Paribas вже приготував для переможця цього неймовірного інвестиційного батлу. Нічого так ідея? Тоді читаємо далі!

Організаторами заходу виступають: Інвестиційна платформа Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas.

Для того, аби взяти участь в Битві стартапів "Час відростити ріг" в Одесі, необхідно зареєструвати свій стартап та заповнити анкету. Інвестиційні експерти заходу ознайомляться з вашими презентаціями та оберуть кращих. Саме ці щасливчики зможуть презентувати свої бізнес-ідеї 27 липня в Одесі!

https://battle.startup.network/events/304653/

Битва Стартапів "Час відростити ріг" пройде в два етапи:

З 17.00 до 18.00 - підприємницький блок:

Перша частина заходу присвячена виступу досвідчених підприємців та бізнесменів. Вони поділяться з молодими колегами знаннями та досвідом, розкажуть останні новини та тенденції світу інвестування, дадуть відповідь на всі питання та цінні поради.

З 18.00 до 20.00 - інвесторський блок "Презентації стартапів":

Під час другого етапу заходу підприємці представлять свої бізнес-ідеї. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин: перші три хвилини на пітч та ще три - на питання експертів.

Переможцем батлу стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради та потрапить до фіналу серії Битв Стартапів "Час відростити ріг".

Для того, аби відвідати захід, вам потрібно зареєструватися в якості гостя!

Для тих, хто не зможе бути присутнім на Битві стартапів особисто, передбачена онлайн-трансляція.

Дата та час проведення заходу: 27 липня 2017 року о 17:00

Місце: вул. Жуковського 9, IQ Space

Участь в якості гостя - безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

https://battle.startup.network/events/304653/

 

Час відростити ріг!

Далі буде ще цікавіше!