Учасники

Битва Стартапів "Час відростити ріг" відбудеться 3 серпня у Вінниці

Здавалося б тільки почався наш неймовірний інвестиційний марафон Битва Стартапів "Час відростити ріг", а вже буквально через кілька днів кращі стартапи з Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Миколаєва, Івано-Франківська, Запоріжжя, Черкас зберуться в столиці, аби представити своє місто на всеукраїнському рівні, а можливо і виграти головний приз конкурсу.

Але все це трохи пізніше, а поки 3 серпня експертна рада Інвестиційної платформи Startup.Network та UKRSIBBANK BNP Paribas відправляються до Вінниці, щоб визначити команду, яка приєднається до учасників Фіналу Битви стартапів "Час відростити ріг" та побореться за $10 000 від UKRSIBBANK BNP Paribas .

Для того, щоб взяти участь в Битві Стартапів "Час відростити ріг" у Вінниці, необхідно зареєструвати свій стартап та заповнити анкету. Інвестиційні експерти заходу ознайомляться з вашими презентаціями та оберуть кращих. Саме ці щасливчики зможуть презентувати свої бізнес-ідеї 3 серпня у Вінниці!

https://battle.startup.network/events/304658/

Битва Стартапів "Час відростити ріг" пройде в два етапи:

З 17.00 до 18.00 - підприємницький блок:
Перша частина заходу присвячена виступу досвідчених підприємців та бізнесменів. Вони поділяться з молодими колегами знаннями та досвідом, розкажуть останні новини та тенденції світу інвестування, дадуть відповідь на всі питання та цінні поради.

З 18.00 до 20.00 - інвесторський блок "Презентації стартапів":
Під час другого етапу заходу підприємці представлять свої бізнес-ідеї. На презентацію одного стартапу відводиться 6 хвилин: перші три хвилини на пітч та ще три - на питання експертів.

Переможцем баттла стане тільки ОДНА команда, яка набере найбільшу кількість балів за результатами голосування експертної ради та потрапить до фіналу серії Битв стартапів "Час відростити ріг".

 

Для того, аби відвідати захід, вам потрібно зареєструватися в якості гостя!

Для тих, хто не зможе бути присутнім на Битві Стартапів особисто, передбачена онлайн-трансляція.

 

Дата та час проведення заходу 3 серпня 2017 року 17:00

Участь в якості гостя - безкоштовне, за попередньою реєстрацією.

https://battle.startup.network/events/304658/ 

 

Час відростити ріг!

Далі буде ще цікавіше!