Учасники

Запрошуємо вас на Україно-Канадську бізнес зустріч для ІКТ компаній!

Коли:       31 травня 2017
Де:          Торонто, Канада
Що:         Нетворкінг і B2B зустрічі на Branham300 Launch Event

Для учасників Асоціації є унікальна можливість зустрітися з 300 провідними технологічними компаніями в Канаді, у рамках Branham300 Launch Event,що відбудеться 31 травня 2017 року.

Branham300 Launch Event - найбільш авторитетна нетворкінг зустріч в ІКТ секторі у Канаді. Організатор - Branham Group, провідна консультаційна компанія, зосереджена виключно на канадському секторі високих технологій.

На Branham300 Launch Event в рамках Канадсько-українського проекту підтримки торгівлі та інвестицій(CUTIS) пройде глобальна презентація України та українських ІКТ компаній. Україна буде висвітлена, як чудове джерело інженерних і ІКТ ресурсів.
До початку заходу будуть організовані персональні B2B зустрічі для ІКТ-компаній з України з Канадськими компаніями.

Організатори шукають українські аутсорсингові компанії середнього розміру, які будуть мати можливість презентувати себе та розширити свою діяльність на ринок Канади.

Задля розвитку економіки України та підвищення об’ємів експорту з України в Канаду організатори мають можливість покрити частину витрат компаній учасників (списки будуть погоджуватись організаторами)

Для реєстрації на конференцію просимо пройти реєстрацію за посиланням.
 

Більше інформації за посиланням